Yemekteyiz İzmir Yarışmacıları Yemekteyiz 28 Hafta

Show TV’nin iç yapımların düzenlemiş olduğu Türkiye’de izlenme rekorları kıran yemekteyiz programı izleyenleri ile ayrı bir kültürün yemeklerini izmir’den karşımıza çıkarmaya devam ediyor.
 Yemekteyiz 28 Hafta programı bu hafta izmirde olucak, yarışmaya izmir’den katılan yarışmacılar, Emel Yartu , Derya Gökçe, Nil Canpolat, Koray Bey ve Cengiz Bey Yarışacaklar. Yarışmacılara şimdiden başarılar diliyoruz.

Yemekteyiz 20 Nisan pazartesi Yemekteyiz’de 21 Nisan 2009 Tarihinde İzmir’den Derya Gökçe yarışıcak. Kimdir Bu Derya Gökçe kısaca bi tanıyalım.

24 yaşında,bekar,inşaat firmasında yöneticilik yapıyor.hobi olarak yüz mankenliği yapıyor.Ailesi ile yaşayan Derya hanım bu yarışmada Karşıyaka’yı temsil ettiğine inanıyor. Derya Hanım’ın bölümü yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olucaktır

Yemekteyiz 21 Nisan Salı
Yemekteyiz 22 Nisan Çarşamba
Yemekteyiz 23 Nisan Perşembe
Yemekteyiz 24 Nisan Cuma
Yemekteyiz izmir final

Yemekteyiz yarişması bu hafta ege nin incisi Türkiyenin gözde şehri İzmir’de.Bu haftaki yarişmacılarımız ise şu kişilerden oluşuyor;

1:Emel Yartug;38 Yaşında evli,turizm ve otelcilik mezunu,satış temsilcisi ama şu an çalışmıyor.18 Yaşındaki kızı Buse onun herşeyi,bahçeyle ugraşmaktan ve araba kullanmaktan büyük keyif alıyor,yüzmek vazgeçilemez tutkusu.

2:Derya Gökçe;24 Yaşında ,bekar,inşaat firmasında yönetici ve hobi olarak yüz mankenligi yapıyor.Bu yarışmada karşıyakalıları temsil ettigine inanıyor.

3:Nil Kader Canbolat;36 Yaşında ,evli,kendilerine ait firmada yönetici,hayvanları çok seviyor ve kendilerine ait 2 tane k-9 köpegi var.İzmire gelin gitmiş aslında istanbullu.

4:Koray Güler;33 Yaşında ,evli 3 yaşında Tuana isminde bir kızı var.17 yıl profesyonel olarak basketbol oynamış ve misafirlerine ‘Kabune’ isminde bir et yemegi yapacakmış.

5:Cengiz Güldiken;72 Yaşında,evli,2 çocugu var,fotografçı,yüzmek,motosiklete binmek vazgeçemedigi hobileri ayrıca amatörlükte yapıyor.

Yarışmacılara kavgasız ve hoşgörülü bir hafta geçirmelerini diliyoruz.

yemekteyiz cengizbey izle, yemekteyiz derya hanım izle, yemekteyiz emel hanım izle, yemekteyiz izmir 20 nisan izle, yemekteyiz izmir 20-21-22-23-24 nisan izle, yemekteyiz izmir emel hanım izle, yemekteyiz koraybey izle, yemekteyiz nil hanım izle 24 nisan yemekteyiz izmir nil hanım, 25.04.2009 yemekteyiz cengiz bey, cengiz bey yemekteyiz izmir, izmir cengiz bey yemekteyiz, yemekteyiz cengiz bey izmir, yemekteyiz izmir cengiz bey, yemekteyiz izmir cengiz beyin

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !